background-img

GAT Ķīmija

SIA ‘’Vomer’’ ir Oficiālais GAT German Automotive Technology produkcijas pārstāvis.

SIA ‘’Vomer’’ ir Oficiālais GAT German Automotive Technology produkcijas pārstāvis Lauksaimniecības nozarē Latvijā ar pieredzi augstas kvalitātes tehnikas ķīmisko instrumentu tirdzniecībā, kopš 2014.gada.

Piedāvājam tehnikas ķīmijas, ko pielietot tehnikas apkopju laikā (degvielas sistēmas tīrīšanai un kopšanai, dzinēja skalošanai, dzinēja aizsardzībai, katalizatoru un kvēpu filtru tīrīšanai un ieplūdes sistēmas tīrīšanai) lai uzlabotu un sasniegtu maksimāli efektīvu tehnikas lietojumu visa tā mūža garumā.

Profesionālai produkcijas lietošanai, sadarbojamies ar lauksaimniecības un industrialiem uzņēmumiem

 

Par  GAT German Automotive Technology

Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, GAT produkcija ir sasniegusi īpaši augstas kvalitātes standartus, ko pierāda TÜV sertifikāti. Pateicoties kvalitatīvu produktu izstrādei neaizmirstot par vides saglabāšanu GAT inovatīvais projekts ir saņēmis valdības atbalstu “Thuringian Ministry for Economy, Labour and Technology”. GAT produkti nesatur autoķīmiju nozarē plaši izmantoto Hlora Parafīnu un citas bīstamas vielas kas ir ļoti nevēlamas cilvēkam un videi kā arī pašai tehnikai. Šie bīstamie savienojumi ir aizstāti nezaudējot produkta kvalitāti, bet gan tieši uzlabojot to. Produkti ir izstrādāti testējot tos uz tehnikas nevis iekārtām kā “Timken” kuras bieži vien tiek izmantotas demonstrējot kāda produkta veiktspēju, tādējādi GAT iegūst labāko rezultātu tieši pašā tehnikā nevis uz “stenda”. Izveidota pateicoties vadītājas Dr. Gaby Urban kaislei, pieredzei un vīzijai, rūpnīca GAT sāka savu darbu 2014 gada Maijā. 15 gadi profesionālas pieredzes šajā jomā, motivēta komanda un ticība stabila biznesa izveidei ir bijusi galvenā motivācija, lai spertu šādu soli. Tomēr iesācēju līmenis ir pārkāpts jau sen. Dibinot GAT ir perfekti sakombinēta kvalitatīvu produktu pārdošana ar jaunu produktu izstrādi un brenda koncepts jo dažādi ekonomiskie un vietējie apstākļi pieprasa individuālus klientu risinājumus. Ja bizness ir fokusēts uz klientu ieguvumiem, tad tirgus potenciāls ir neizsmeļams. Apmierināti klienti visā pasaulē un godīga konkurence ir GAT misija.